Jesteś projektantem swojego przeznaczenia!

Pasek TVN/TVP

Koleżanki i koledzy, realizacja nakreślonych zadań programowych spełnia ważne zadania w wypracowaniu postaw uczestników wobec zadań stawianych przez Panoptikum. Sukces nie dzieje się sam. Sukces jest do osiągnięcia!

Ten bardzo motywujący i poważny tekst został wygenerowany automatycznie. Chcących zachować resztkę zdrowia psychicznego odsyłam na koniec do akapitów wyodrębnionych kursywą.

Sukces zaczyna się tam, gdzie kończy się Twoja strefa komfortu.

W ten sposób, stały wzrost ilości i zakresu naszej aktywności powoduje docenienie wagi nowych propozycji. Nie zapominajmy jednak o tym że, stały wzrost ilości i zakresu naszej aktywności spełnia istotna rolę w kształtowaniu form oddziaływania. Szanowni Państwo, zakres i miejsce szkolenia kadr pociąga za sobą proces wdrażania i unowocześniania modelu rozwoju. Założenia naszej misji, a także realizacja nakreślonych zadań programowych pociąga za sobą proces wdrażania i unowocześniania form oddziaływania. W ten sposób, zakres i miejsce szkolenia kadr powoduje docenienie wagi form oddziaływania.

Twoje wyniki stają się lepsze, kiedy Ty stajesz się lepszy!

Nie zapominajmy jednak o tym że, realizacja nakreślonych zadań programowych pociąga za sobą proces wdrażania i unowocześniania form oddziaływania. W ten sposób, realizacja nakreślonych zadań programowych przedstawia interesującą próbę sprawdzenia kierunków postępu prac. Założenia naszej misji, a także stały wzrost ilości i zakresu naszej aktywności uniemożliwia w większym stopniu tworzenie nowych propozycji. Nie zapominajmy jednak o tym że, stały wzrost ilości i zakresu naszej aktywności powoduje docenienie wagi modelu rozwoju.

Panie marszałku, wysoka izbo, kobieta potrafi zrobić z niczego trzy rzeczy: kapelusz, sałatkę i awanturę podczas gdy za WCz Stalina można było swobodnie produkować oscypki.

Mamy być najlepsi w tym co robimy!

Założenia naszej misji, a także realizacja nakreślonych zadań programowych spełnia ważne zadania w wypracowaniu dalszych kierunków rozwoju. Nie zapominajmy jednak o tym że, zakres i miejsce szkolenia kadr przedstawia interesującą próbę sprawdzenia form oddziaływania. Podobnie, stały wzrost ilości i zakresu naszej aktywności uniemożliwia w większym stopniu tworzenie kierunków postępu prac. Troska organizacji a szczególnie, zakres i miejsce szkolenia kadr zabezpiecza udział szerokiej grupie w kształtowaniu modelu rozwoju.

Zawsze patrz na szczyt, właśnie tam zmierzasz!

Praktyka dnia codziennego dowodzi że, zakres i miejsce szkolenia kadr spełnia ważne zadania w wypracowaniu postaw uczestników wobec zadań stawianych przez organizację. Z drugiej strony, stały wzrost ilości i zakresu naszej aktywności spełnia ważne zadania w wypracowaniu odpowiednich warunków aktywizacji. Nie zapominajmy jednak o tym że, stały wzrost ilości i zakresu naszej aktywności przedstawia interesującą próbę sprawdzenia form oddziaływania. W ten sposób, zakres i miejsce szkolenia kadr pomaga w przygotowaniu i realizacji systemu szkolenia kadr odpowiadającego potrzebom. Założenia naszej misji, a także stały wzrost ilości i zakresu naszej aktywności wymaga sprecyzowania i określenia systemu szkolenia kadr odpowiadającego potrzebom.

Klucze do sukcesu: Kto? Ty! Kiedy? Teraz!

Powyższy niesłychanie mądry tekst, czy też wyniosły bełkot powstał za pomocą „Generatora Przemówień”. Tytuł, nagłówki oraz fragment pierwszego i ostatniego akapitu pochodzą z „Generatora Korpobełkotu”. Cytat powstał za pomocą „JKM generator„. Grafika pochodzi ze strony „Pasek-TVP” i została lekko zmodyfikowana.

Po co publikuję coś takiego? Chcę pokazać, że ogromna część przekazu, jaki atakuje Ciebie oraz mnie to puste i wyświechtane slogany, choć mądrze brzmiące, lecz bezwartościowe merytorycznie konstrukty. Obecne w mediach, polityce i przedsiębiorstwach. Podane w sosie z nowomowy i śmiesznie brzmiących anglojęzycznych wtrąceń. Banały promowane w ramach rozwoju osobistego, motywacji i „koooołczingu”. Bzdury wielokrotnie przetwarzane i powielane ku uciesze gawiedzi. Cóż więcej mogę napisać? Ten dizajn jest ołwersajzd. Wysłaliśmy go do analizy i był aprówd.

Podziel się tą treścią ze znajomymi!

About Poszum

Autor Panoptikum.Media. Niepoprawny pesymista, człowiek wielu zainteresowań, koncentrat frustracji. Znany z tego, że jest nieznany.

View all posts by Poszum →

3 Comments on “Jesteś projektantem swojego przeznaczenia!”

  1. Mam fabrycznie zainstalowany bezpiecznik na takie okazje – jak słyszę taki bełkot ( co niestety zdarza mi się często), automatycznie się wyłączam. Niestety niezależnie od rangi wykonawcy takiego spicza.
    A zahaczona jakimś pytaniem, odpowiadam niedyplomatycznie: „To co trzeba zrobić?” ?

    1. Zaprawdę łatwo! Choć komentarze pojawiają się z opóźnieniem (moderacja) to są weryfikowane głównie pod kątem spamu. Przyjmujemy krytykę itp, więc komentarz jest widoczny po wizycie jednego z moderatorów. Nie trzeba się nigdzie rejestrować, mieć jakiegokolwiek konta (prawdziwy mail jest mile widziany). W skrócie: piszesz i jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *