Panoptikum.Media w 2021 roku.

Panoptikum Media 2021

Pora na kilka zdań o Panoptikum.Media w roku 2021. Jest to raczej koncert życzeń, niż deklaracja.

W 2020 roku pojawiło się tutaj 19 wpisów na różne tematy. Nie ma tragedii, ale mogło być lepiej oraz bardziej systematycznie. Czy w 2021 roku uda się przyspieszyć rozwój tej strony? Nie wiem. To zależy od wielu czynników (w tym czasu i chęci) wszystkich, którzy uczestniczą w tym projekcie. Tematów nam nie zabraknie, niezależnie od ilości wpisów.

Redakcja.

Każdy wkłada tyle pracy i czasu w tę stronę, na ile ma ochotę i możliwości. Nad nikim nie stoję z batem. Ważne, że każdy z autorów raz na jakiś czas podzieli się tu swoimi pasjami, wiedzą i opinią. Istnieje perspektywa poszerzenia naszego gremium, więc również publikowania większej ilości interesujących materiałów. Więcej o nas można przeczytać na Impressum.

Redaktor techniczny planuje drobne zmiany, modyfikacje i różne usprawnienia, więc będzie coraz lepiej. Do tego kiełkuje pomysł inicjatywy związanej z fotografią, co również zapowiada się bardzo fajnie.

Moje trzy grosze.

Ubiegły rok był dziwny oraz ogólnie przykry. Koronawirus, kryzys i totalna żenada w polityce. Jak już widać 2021 nie zapowiada się szczególnie lepiej. Wciąż zbieram się w sobie, aby poruszyć więcej tematów społecznych i politycznych, gdyż coraz trudniej milczeć o tym, co się dzieje w naszym kraju. To dotyczy Ciebie, Twoich sąsiadów i rodziny, nas z Panoptikum oraz każdego mieszkającego w Polsce i płacącego tu podatki, które później są dość kontrowersyjnie rozdysponowywane. Pamiętaj, że państwo nie ma własnych pieniędzy a ich dodrukowywanie ma negatywne skutki ekonomiczne.

Można się zdenerwować i choć dotychczas było neutralnie, to z mojej strony pojawią się bardziej dosadne wpisy. To nie zmienia ogólnego, wielotematycznego profilu Panoptikum, więc nie zrażaj się. Nie musisz zgadzać się z moimi opiniami, nie muszą im przyklaskiwać inne osoby, które tu publikują. Nie odbieraj każdego wpisu przez pryzmat opinii, które tu w przyszłości wyartykułuję.

Pora zabrać się do pracy 🙂

Więcej o tej witrynie można przeczytać pod tagiem „Panoptikum”.

Grafika pochodzi z brytyjskiego filmu „Taste of Fear” (1961, reż. Seth Holt) i przedstawia Susan Strasberg. Myślę, że dobrze koresponduje z aktualną sytuacją w kraju.

Podziel się tą treścią ze znajomymi!

About Poszum

Autor Panoptikum.Media. Niepoprawny pesymista, człowiek wielu zainteresowań, koncentrat frustracji. Znany z tego, że jest nieznany.

View all posts by Poszum →

One Comment on “Panoptikum.Media w 2021 roku.”

  1. Plany są ambitne. Faktycznie szykuje się trochę zmian. Do tego chciałbym więcej publikować w temacie fotografii. Czas pokaże, czy ten rok będzie bardziej pomyślny od ubiegłego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *