2020

2020

Rok 2019 odszedł na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji w imieniu całej naszej skromnej „redakcji” pragnę Ci życzyć wszystkiego najlepszego w nowym, 2020 roku. Ładna liczba, prawda? Niech nowy rok upłynie Ci w zdrowiu, szczęściu i dostatku.

Kolejny rozdział został symbolicznie zamknięty i jakikolwiek był ostatni rok, to już przeszłość. Teraz nas wszystkich czeka coś nowego, być może lepszego. Ziemia wciąż się kręci (choć alarmują o katastrofie klimatycznej) a nas wszystkich czekają nowe wyzwania, chwile szczęścia, ale też trudności i smutne momenty. Ważne aby cieszyć się życiem, dać sobie radę z przeciwnościami, nosić głowę wysoko podniesioną i móc spojrzeć w lustro. Nic więcej.

Panoptikum Media działa i choć nie pojawia się tu zbyt dużo tekstów, to mam nadzieję iż są one interesujące oraz zachęcają do powrotu na stronę. Być może w 2020 roku uda się opublikować więcej a jednocześnie nabrać wprawy i pisać coraz lepiej. Staramy się. Serio. Choć jednak trochę się rozleniwiliśmy…

Ta witryna jest naszym hobbystycznym, deficytowym przedsięwzięciem i nikt nie pisze tu zarobkowo albo na siłę. Robimy to z entuzjazmem, motywowani wyłącznie przez chęci i radość tworzenia. Publikujemy, gdy czujemy wewnętrzną potrzebę. Od siebie i szczerze. Materiału jest tyle, na ile mamy weny i czasu (jest to bardziej czasochłonne, niż się na pozór wydaje). Jednocześnie niech czuje się zaproszony do współpracy każdy, kto ma chęć tutaj publikować i zaakceptować zasady panujące na Panoptikum.

Nowości pojawią się na RSS, więc warto nas śledzić 😉

I jeszcze raz szczere życzenia pomyślności w 2020 roku 🙂

Podziel się tą treścią ze znajomymi!

About Poszum

Autor Panoptikum.Media. Niepoprawny pesymista, człowiek wielu zainteresowań, koncentrat frustracji. Znany z tego, że jest nieznany.

View all posts by Poszum →

2 Comments on “2020”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *