2023

2023

Nowy rok? Nowy, czyli już 2023. Kto chciał żyć w ciekawych czasach, ten ma ku temu okazję. 2023 rok nie zapowiada się wcale lepiej.

Nie będę się silił na podsumowania i analizy. Strona była zaniedbana i poprzedni rok przespaliśmy. Każdy ze swoich własnych powodów nie mógł, lub nie miał ochoty pisać. A było o czym, gdyż dużo się działo. Z pewnością część tematów nadrobimy.

2022 już za nami. Przed nami nowy rok i nowe wyzwania, które niesie. Czy podołamy? To się zobaczy. Blogowe sny o potędze nas nie opuszczają!

Cieszę się, że tu jesteś i czytasz nasz skromny twór internetowy. Z okazji nadejścia 2023 roku życzę Ci dużo zdrowia, spokoju ducha i optymizmu, pokoju na świecie (niech już się skończy rosyjskie bandyctwo) i dostatniego życia.

W tym roku postaramy się napisać coś więcej, więc odwiedzaj nas! Możesz śledzić nowości na naszym kanale RSS do czego Cię bardzo zachęcam. Do tego mamy profil Facebook i Mastodon (Fediverse). Zaglądaj do nas!

Podziel się tą treścią ze znajomymi!

About Poszum

Autor Panoptikum.Media. Niepoprawny pesymista, człowiek wielu zainteresowań, koncentrat frustracji. Znany z tego, że jest nieznany.

View all posts by Poszum →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *