Impressum

Panoptikum.Media to niezależna witryna prywatna, lecz jednocześnie miejsce otwarte na publikację tekstów, wymianę myśli i inne formy współpracy. Nasza domena to dziennikarstwo obywatelskie oraz publicystyka.

Autorzy (redakcja)

Poszum
redaktor naczelny, autor
Autor Panoptikum.Media. Niepoprawny pesymista, człowiek wielu zainteresowań, koncentrat frustracji. Znany z tego, że jest nieznany.

ndv
redaktor, autor
Przedstawiciel współczesnej odmiany gatunku Homo Sapiens Sapiens posiadający wiele zainteresowań (zmiennych w czasie), marzeń (jw.) i zmartwień (jw.); osobnik obdarzony specyficznym poczuciem humoru, które potrafi byc czarniejsze od czarnej dziury.

PMM
redaktor techniczny, autor, fotograf
Autor tekstów. Nadworny fotograf i fotoreporter. Administrator. Cham bez szkoły, intelektualny dywersant, niespełniony artysta, oraz inteligent w czwartej części.

Byli współpracownicy (ilość wpisów): Chaton (1)

Ważna uwaga o nazewnictwie. Określenie „redaktor” jest techniczne i dotyczy uprawnień na witrynie a w tym możliwości redagowania tekstów. Określenie „redaktor naczelny” oznacza redaktora będącego głównym administratorem tej strony internetowej. Określenie „redakcja” oznacza osoby współtworzące tę witrynę, stałych współpracowników (więcej, niż jeden opublikowany tekst) itp. Proszę nie odnosić bezpośrednio określeń „redakcja”, „redaktor” i podobnych do prawa prasowego.

Współpraca

Możliwe są bardzo różne formy i zakres współpracy. Można tutaj publikować artykuły i komentować. Warto polecać tę stronę znajomym. Jest możliwość promowania nas na portalach społecznościowych, forach (link, lub userbar w stopce) i w innych miejscach. Można nas wspierać na bardzo różne sposoby.

Informacja dla autorów

Ważne dla chcących coś tutaj skrobnąć. Nadsyłane do publikacji treści nie mogą naruszać prawa autorskiego, prawa prasowego, czy innych norm prawnych oraz podstawowych zasad kultury osobistej. Przesyłając tekst do publikacji należy zamieścić treść: „Zaświadczam, że załączony tekst (wraz ze zdjęciami i grafikami – o ile dotyczy) jest mojego autorstwa i mam prawo do jego publikacji. Udzielam witrynie Panoptikum.Media bezterminowego, niewyłącznego prawa i licencji do przetwarzania oraz publikacji załączonej treści (w postaci elektronicznej i drukowanej), bez prawa do odsprzedaży. Udzielam zgody na przetwarzanie moich danych w celach publikacji, archiwizacji oraz kontaktu.”

Informacja dla wszystkich.

Materiały niezamówione nie są zwracane. Dotyczy to zarówno tekstów, zdjęć, jak i materiałów w postaci butelki wódki, damskiej bielizny czy konserwy z paprykarzem.

Kontakt

Kontakt jest możliwy poprzez formularz kontaktowy. Jeśli wiadomość ma być przekazana konkretnemu autorowi proszę to zaznaczyć w temacie.

Nota formalna

Strona jest przeznaczona dla osób pełnoletnich, gdyż autorzy chcą zachować możliwość stosowania wulgaryzmów, publikacji treści sprośnych i erotycznych oraz innych materiałów nieprzeznaczonych dla nieletnich. Nie bierzemy odpowiedzialności za szkody moralne!

Kwestie związane z plikami cookies, formularzem kontaktowym, newsletterem i innymi formami przetwarzania danych osobowych i statystycznych są zawarte w polityce prywatności.

Copyright © Panoptikum.Media, wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały zawarte na tej stronie (w rozumieniu całego bloga) są objęte prawem autorskim (USTAWA z dnia 4 lutego 1994r „o prawie autorskim i prawach pokrewnych” wraz z późniejszymi zmianami). Część materiałów może być objęta inną licencją, co jest osobno wyszczególnione. Możliwość cytowania gwarantuje prawo, więc w rozsądnym zakresie jest to oczywiście dopuszczalne i nie podlega żadnym opłatom (proszę podawać źródło) .