2021

2021

Za nami rok 2020, który nie był zbyt szczęśliwy. Działo się dużo a w większości były to niefajne zjawiska. Panoptikum również ostatnio „przysnęło” i wpis na 2021 rok pojawia się w lutym. Nadrobimy!

A jest co nadrabiać. Poza ogromem planowanych wpisów szczególny nacisk chcę położyć na już ograne tematy, które w ubiegłym roku nas zmęczyły. 2020 rok upłynął niosąc na fali epidemię wirusa SARS-CoV-2, manifestacje środowiska LGBT, Strajk Kobiet wywołany przez zerwanie „kompromisu aborcyjnego”, kryzys gospodarczy wywołany obostrzeniami i zamrożeniem gospodarki oraz kontrowersyjnymi poczynaniami naszego rządu, których żenującym przykładem jest zniszczenie radiowej „Trójki”. Z różnych powodów te tematy nie pojawiły się na Panoptikum a część warto poruszyć. Niezależnie od tego inni autorzy mają dużo do przekazania w tematach, które uważają za interesujące, więc nie obawiaj się, że o niczym innym tu nie przeczytasz.

Czy rok 2021 będzie lepszy? Być może tak a przynajmniej w imieniu swoim i całej redakcji tego Ci życzę. Zaczęło się od „człowieka-bizona” w Kapitolu po tym, jak Trump nie chciał uznać wyniku wyborów w USA. To w sumie nie wróży dobrze, ale przed nami jeszcze wiele miesięcy walki z przykrą rzeczywistością, więc może bilans 2021 będzie pozytywny. Na razie pozostaje czekać na to, co przyniesie przyszłość i nie zatonąć w nurcie szybko następujących zmian.

Panoptikum Media działa na miarę naszych możliwości i zasobów czasu. Tworzymy tę stronę hobbystycznie, deficytowo i jakoś powoli ją rozwijamy. Dobrze by było aby wpisów pojawiało się więcej i były one bardziej regularne, ale jak to w życiu bywa, nie zawsze wychodzi.

Możesz śledzić nowości na naszym kanale RSS do czego bardzo zachęcam. Do tego mamy profil Facebook i Mastodon (Fediverse). Zaglądaj do nas!

Życzymy Ci wszystkiego najlepszego w 2021 roku 🙂

Podziel się tą treścią ze znajomymi!

About Poszum

Autor Panoptikum.Media. Niepoprawny pesymista, człowiek wielu zainteresowań, koncentrat frustracji. Znany z tego, że jest nieznany.

View all posts by Poszum →

One Comment on “2021”

  1. Dla mnie ubiegły rok był bardzo dziwny a ten również zapowiada się nietypowo. Nie wszystko toczy się źle, pojawiły się nowe perspektywy i wygląda na to, że 2021 będzie czasem zmian. Trzymajcie się i nie dajcie smutnej rzeczywistości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *